Рейд «Сім’я»

Дата: 15.07.2020 14:50

Першим університетом життя для дитини є сім'я, в якій народилася дитина. Основне батьківське завдання - виростити зрілу та відповідальну людину. І які б якості батьки не намагалися розвивати в дитині, головне - будувати виховання на любові.

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях 15 липня 2020 року, комісією у складі головного спеціаліста служби у справах дітей, директора та фахівців районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представника ювенальної превенції Мангушського ВП ГУНП в Донецькій області на території району було проведено рейд “Сім’я”.

У ході рейду було відвідано родину, в якій мати вживає спиртні напої, нехтує виконанням батьківських обов’язків та створила неналежні умови для виховання та розвитку дітей. У зв’язку з чим діти, на теперішній час, проживають у бабусі в іншому населеному пункті. З громадянкою проведено відповідну профілактичну роботу. За результатами відвідування прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства.

Треба пам’ятати, що ми виховуємо дітей власним прикладом та системою власних цінностей. Правильно встановленими, цілими, міцними, безпечними сходами можна кого завгодно вивести на будь-яку висоту.