Донеччина: рятувальники закликали громадян не бути байдужими та виконувати правила пожежної безпеки

Дата: 14.07.2020 09:19

З настанням сухої та спекотної погоди зростає кількість пожеж, спричинених необережним поводженням з вогнем у місцях відпочинку. Попри чисельні застереження фахівців Служби порятунку, пожежі продовжують завдавати населенню та навколишньому природному середовищу значних матеріальних збитків.

У зв’язку з цим, 13 липня, маріупольські рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців Приморського району міста.

Під час бесід рятувальники пояснили співрозмовникам, що випалювання сухої рослинності категорично заборонено, особливо у пожежонебезпечний період. За шкоду, завдану довкіллю та здоров’ю людей, порушник може нести як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Також фахівці ДСНС наголосили, що кожному громадянину необхідно розуміти, до яких сумних наслідків може призвести необережне поводження з вогнем. Лише спільними зусиллями рятувальників та свідомим ставленням громадян можна захистити себе та природу від настання масштабних надзвичайних ситуацій.

На завершення заходу усім співрозмовникам надали тематичні листівки превентивного характеру.