«Велике будівництво»: триває ремонт кількох ділянок дороги державного значення Н-32 Покровськ-Бахмут-Михайлівка

Дата: 10.07.2020 10:50

Інтенсивні ремонтні роботи тривають на кількох ділянках дороги державного значення Н-32 Покровськ-Бахмут-Михаи?лівка в рамках програми «Велике будівництво»,  що була ініційована президентом України Володимиром Зеленським.  Про це голова Донецької облдержадміністрації,  керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

Зокрема, ділянку між Мирноградом і Покровськом (6+ 490 км - 8+398 км)  вже відфрезували, розширили, укріпили органомінеральною сумішшю, заасфальтували.  Попереду - роботи з облаштування узбіч, дренажноі? системи та укладання водопропускних труб.

«Дорожники працюють швидко і якісно. Підрядник - ТОВ "Автомагістраль" - гарантує, що водіі? не матимуть тут проблем щонаи?менше 10 років», -  зазначив очільник області.

«Велике будівництво» — національний проєкт, спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та такими соціально важливими об’єктами, як школи, дитячі садки та спортивні об’єкти.