До уваги одержувачів державних соціальних допомог!

Дата: 08.07.2020 10:06

На виконання постанови КМУ від 08.04.2020 року № 264 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги» управлінням соціального захисту населення на період дії карантину продовжено строк виплати державних соціальних допомог, які було призначено раніше, у тому ж розмірі. Більшу частину допомог було подовжено починаючи з квітня по липень 2020 року. Також постановою передбачено проведення перерахунку розміру раніше призначеної і виплаченої державної соціальної допомоги (за період з квітня по липень 2020 року). У разі коли за результатами проведеного перерахунку:

розмір отриманої допомоги був меншим, орган соціального захисту населення проводить доплату у розмірі різниці між перерахованим та виплаченим розміром допомоги;

не буде підтверджено право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, ніж виплачена під час карантину, одержувачем повертається надміру виплачена сума допомоги.

У зв’язку з чисельними зверненнями громадян стосовно розміру допомог (подовжених на період дії карантину) та запобіганню надміру виплачених коштів зазначаємо, про необхідність звернення одержувачів державних соціальних допомог до управління з заявою та необхідними документами для проведення перерахунку. Також звертаємо увагу одержувачів на необхідність інформування органу соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на визначення права та розміру допомоги, шляхом особистого звернення до управління або надсилання письмового звернення поштою за адресою смт. Мангуш, вул. Поштова, 65, або за допомогою засобів електронного зв'язку (електронне звернення) E- mail02770038@mail.gov.ua   та телефонного зв'язку (06297) 2-43-69.