Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Час зайнятися саморозвитком

Дата: 03.07.2020 15:35
Кількість переглядів: 100

Життєвий сценарій «закінчити виш — вийти на ринок праці — все життя працювати на одній роботі — вийти на пенсію», який був звичний для попередніх поколінь, вже не працює. Технології оновлюються з такою швидкістю, що ті ж виші не встигають оновлювати свої навчальні програми. Наперед виходить концепція «lifelonglearning» — безперервної освіти. А рекрутери навіть складають поради, як вписати навички самоосвіти в резюме й вигідно подати це потенційним роботодавцям.

Тож, 2 липня фахівчиня Мангушський районний центр зайнятості Ірина Соловйова провела вебінар у форматі відеоконференцій на платформі Zoom: «Презентація навчальних закладів», де ознайомила клієнтів  центру зайнятості щодо безкоштовних навчальних програм на освітніх онлайн-платформах.

На сьогодні онлайн-освіта стає все більш популярною не лише у світі, але й в Україні. Тому практично кожна людина, яка не має знань чи досвіду, може пройти навчання на різних платформах, як то: Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua/), Дія. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/), Прометеус (https://prometheus.org.ua/), Coursera (https://www.coursera.org/). 

Попередні ресурси вже досить відомі в Україні, тому, більш детально - про освітню платформу Coursera.

Цей проект, без перебільшення, змінив уявлення про онлайн-навчання. Coursera заснували два професори інформатики зі Стенфордського університету Ендрю Нґ та ДафнаКоллер у 2012 році. За перший же рік роботи понад 2 мільйони людей закінчили хоча б один курс на цій платформі.

Під час карантину Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм. Україна стала однією з перших 5-и країн, що має таку можливість.

До послуг зареєстрованих у державній службі зайнятості безробітних – до 3800 онлайн-курсів та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціалізаціями.

За умови успішного проходження навчання безробітні безкоштовно (!) отримають відповідні сертифікати.

«Coursera - ваш ключ до успіху!», - наголосила фахівчиня центру зайнятості

наприкінці вебінару.

П’ять безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, вже виявили бажання приєднатися до цієї освітньої онлайн платформи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора