Нове робоче місце - крок у самодостатнє життя

Дата: 02.07.2020 15:27

Щодня сотні людей знаходять собі роботу. У цю мить їх життя змінюється, а безробітна особа набуває нового статусу - працівника.

Бурназова Ганна, мешканка віддаленого села Урзуф, звернулась до Мангушськогорайонного центру зайнятості в лютому 2020 року, втративши роботу  в зв’язку з ліквідацією організації. Дівчина має диплом про вищу освіту за спеціальністю «журналістика». Раніше працювала спеціалістом державної служби в Мангушськійрайонній державній адміністрації.

За час перебування на обліку, Ганна активно сприяла своєму працевлаштуванню, а саме: відвідувала семінари з техніки пошуку роботи, отримала профконсультаційні послуги. Дівчина очікувала на цікаві пропозиціїі була налаштована тільки на успішний результат

Згодом, рекрутеромМангушського РЦЗ, Ганні було запропоновано вакансію –фахівець в Мангушськомурайонному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Безробітна спочатку мала деякі сумніви щодо власних здібностей з запропонованої роботи, проте, після мотивуючої та підбадьорюючої бесіди з кар’єрним радником, погодилась на відвідання МангушськогоРЦСССДМ для проходження співбесіди. Ганна проявила себе перед роботодавцем наполегливою, відкритою до нового та зацікавленою у роботі й успішно пройшла співбесіду на запропоновану вакансію. За сприяння центру зайнятості, безробітна була направлена на стажування на обрану посаду. У ході стажування дівчина впевнилася, що дана робота є дуже цікавою, шляхетною, корисною громаді та якраз відповідає напрямку інтересів дівчини – соціальній сфері.

За направленням районного центру зайнятості, у складний період карантину, дівчина отримала бажану, а головне, не очікувано цікаву для себе роботу - фахівець в Мангушському РЦСССДМ.