Онлайн зустріч

Дата: 02.07.2020 13:54

01 липня 2020 року голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва спільно з в.о. голови Мангушської районної ради Світланою Олефір взяли участь в онлайн зустрічі з керівництвом Проекту «Спеціальна програма підтримки Східної України», який реалізується за дорученням Уряду Німеччини та надає підтримку підконтрольним уряду України територіям Луганської та Донецької областей. Також в онлайн зустрічі взяли участь керівництво Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представники Мангушської районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

В ході проведеної зустрічі були обговорені питання щодо подальшої співпраці за напрямами сфери охорони здоров’я та надання соціальних послуг.