Засідання комісії з питань призначення населенню житлових субсидій та користування пільгами

Дата: 25.06.2020 16:28

25 червня 2020 року, відбулося чергове  засідання комісії в управлінні соціального захисту населення Мангушського райдержадміністрації.

Доповіла начальник відділу з призначення субсидії Омельченко Л.В. та проінформувала,що на засідання комісії з питань призначення населенню житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива  винесено – 12 звернень по житловим субсидіям, 2 звернення пільговиків для постанови на облік в ЄДАРП. Вирішено позитивно -11 заяв, 1 заява повернена на доопрацювання з метою розгляду на наступному засіданні комісії.