Засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

Дата: 25.06.2020 13:58

26 червня під головуванням голови Мангушської райдержадміністрації Наталії Букрєєвої відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитини  районної державної адміністрації. Комісія розглянула заяву гр.  П.В. щодо  призначення її опікуном над малолітнім племінником, питання про надання згоди на укладення купівлі-продажу домоволодіння та земельної ділянки  від імені дитини за згодою матері та укладання договору про поділ спадкового майна після померлого батька за згодою матері, а також  про продовження  строку соціального супроводу трьох сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, про взяття під соціальне інспектування районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді родини в якій виховується 2 дітей, про зняття з обліку служби у справах дітей, дітей,  які перебували у складних життєвих обставинах,  затвердила персональний склад міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування. Розглянувши питання порядку денного, комісія прийняла відповідні рішення.