Спекотна пора: як заощадити на електроенергії, якщо встановлений кондиціонер

Дата: 25.06.2020 11:42

Поки стовпчик термометра піднімається до +30, знаходитись у квартирі чи в офісі без кондиціонера неможливо. Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNOрозповідає, як заощадити на електроенергії, якщо в приміщенні встановлений кондиціонер.

На ринку кліматичної техніки представлені різні моделі кондиціонерів. Вони можуть бути стильні, безшумні, з Wi-Fi керуванням, розраховані на різну площу і бюджет. Кожен клієнт може знайти і підібрати оптимальний для себе варіант. Важливо памятати, що чим сучасніша модель кондиціонера, тим менше електроенергії він споживає. В середньому це 1 кВт за годину роботи, в залежності від потужності пристрою.

Вдома сплачувати менше за електроенергію можна, якщо встановити двозонний лічильник. З ним електроенергія для населення, спожита з 23:00 до 7:00, коштує вдвічідешевше. Двозонний лічильникможнапридбати у складіенергоефективного набору РозумнийWattна сайті YASNO. А підібравши ще й сучасні розетки з функцією контролю енергоспоживання, можна керувати роботою кондиціонера через безкоштовний мобільний додаток, а також дізнаватись обсяг і вартість використаної електроенергії, завдяки функції електромоніторингу.

Якісно охолодити приміщення допоможуть прості поради від YASNO:

1. Встановіть жалюзі або заклейте вікна спеціальною плівкою, що віддзеркалює тепло й світло;
  2. Вимикайте електроприлади, які не використовуєте;
  3. Робіть вологе прибирання;
  4. Зачиняйте вікна та двері, коли працює кондиціонер;
  5. Використовуйте сучасні моделі кондиціонерів класу енергоефективності А та А+;
  6. Охолоджуйте лише ту частину приміщення, де знаходитесь більше всього часу, наприклад кімнату, де ви облаштували своє робоче місце;
  7. Регулярно очищуйте кондиціонер і заправляйте охолоджувачем;
  8. Обирайте ощадливий режим «Sleep» для кондиціонера уночі;
  9. Налаштуйте увімкнення/вимкнення кондиціонера за допомогою вбудованого таймеру або «розумної» розетки.

«Сучасна кліматична техніка дозволяє людині комфортно себе почувати в приміщенні за будь-якої температури. Щоб при цьому не переплачувати за електроенергію, яку споживають такіприлади, ми радимо використовувати енергоофективні рішення і продукти від YASNO: Розумний Watt, LED-лампи, розумні розетки. До речі, на енергоефективні набори Розумний Wattдо 30 червня діє знижка 5%», – зазначив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективнінабори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.