Як електропостачальник YASNO нагадує про заборгованість

Дата: 19.06.2020 09:11

Якщо клієнт забуває вчасно сплатити за спожиту електроенергію, то може сформуватись борг. Піклуючись про зручність для клієнтів, електропостачальник YASNO інформує їх через особисті повідомлення. Приватні клієнти можуть отримати такі повідомлення від YASNO на телефон або листом на свою поштову адресу. Канал для повідомлення електропостачальник обирає з тих, які клієнт надав для комунікації.

Отримати інформацію про заборгованість клієнти YASNO можуть через:

1. Рахунок за електроенергію, який надходить щомісяця та містить дані про поточну заборгованість.
  2. Письмове повідомлення, яке надійде від електропостачальника на поштову адресу клієнта.
  3. Смс-повідомлення, яке надійде на телефонклієнта від відправника YASNO.
  4. Повідомлення у Viber. Клієнт його отримає, якщо використовує Viber, від відправника YASNO.

В Особистому кабінеті на сайті YASNO кожен клієнт може самостійно звіряти оплати за спожиту електроенергію, а також, за потреби, отримати консультацію щодо розрахунків.

«Про заборгованість ми інформуємо клієнтів лише особисто. Тому, отримуючи інформацію з незнайомих номерів, завжди перевіряйте дані та уточнюйте їх в контакт-центрі телефоном, в Особистому кабінеті або в особистих повідомленнях на сторінці постачальника у Facebook. Там же підкажуть, як за допомогою енергоефективних заходів можна зменшити витрати на електроенергію до 50%», – акцентувавдиректор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективнінабори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.