A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Навчання за допомогою інтернет-ресурсів

Дата: 18.06.2020 11:08
Кількість переглядів: 83

З метою забезпечення інформування клієнтів щодо безкоштовних навчальних програм на освітніх онлайн-платформах, особливо у період дії карантину,

18 червня фахівчиня Мангушського районного центру зайнятості Ірина Соловйова провела вебінар : «Презентація навчальних закладів».

Сьогодні традиційна освіта з необхідністю відвідувати навчальний заклад переходить в більш доступну форму навчання за допомогою Інтернет-ресурсів.  Практично кожна людина,  яка не має знань чи досвіду, може пройти навчання  на різних платформах, як то: Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua/), Дія. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/), Прометеус (https://prometheus.org.ua/), Coursera (https://www.coursera.org/). Попередні ресурси вже досить відомі в Україні, тому, більш детально - про освітню платформу Coursera. 

Міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera  відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних. Coursera пропонує своїм користувачам 3800 онлайн-курсів з різних дисциплін: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

Що потрібно зробити? Зареєстрованому безробітному звернутися до свого кар’єрного радника, вказати ім’я та електронну адресу, на яку має прийти запрошення на навчання. Після одержання запрошення, перейти за посиланнями, створити свій акаунт та перейти до вибору курсів для навчання.

Наприкінці вебінару фахівчиня центру зайнятості наголосила: «Пропонуємо кожному скористатись можливістю отримати безкоштовну освіту у зручному форматі. Такий шанс особливо важливий в період короно вірусної пандемії»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора