Важлива тема легалізації зайнятості

Дата: 15.06.2020 08:50

12 червня  заступниця директорки Мангушського районного центру зайнятості  Ольга Джеломанова взяла участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Засідання очолив заступник голови райдержадміністрації  Михайло Агурбаш.  У склад комісії увійшли  представники  фіскальних органів, Пенсійного фонду,  начальники структурних підрозділів райдержадміністрації. Питання зайнятості населення та легалізації  трудових відносин і заробітної плати були  визначені першочерговими.

Пропозиції вирішення зазначених проблем надала Оьга Джеломанова Вона зазначила: «Служба зайнятості має механізми збереження існуючих робочих місць і вирішення кадрових потреб роботодавців шляхом працевлаштування безробітних. Це допомомога по частковому безробіттю, компенсація роботодавцям, які створюють нові робочі місця в пріоритетних видах економічної  діяльності».

Члени робочої групи визначили шляхи вирішення питань легалізації зайнятості.

Директор                                                                           Н.С.Тєрьошкіна