Послаблення протиепідемічних заходів

Дата: 11.06.2020 10:06

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 29 травня 2020 року № 424, від 03 червня 2020 року № 435) (далі - Постанова) визначено, що послаблення протиепідемічних заходів може здійснюватися на території регіонів за наявністю відповідних показників.

Послаблення протиепідемічних заходів в Донецькій області застосовується згідно рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протоколом від 09 червня 2020 року № 22, яке прийнято з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів.

Однак, звертаємо вашу увагу на те, що в області продовжують діяти карантинні заходи, які визначено актами законодавства в процесі реалізації карантину на період, впроваджений постановою Кабінету Міністрів України від 11березня 2020 року №211 (із змінами) та проводиться не зняття, а послаблення протиепідемічних заходів.