Проведення профілактичної роботи з сім’ями

Дата: 10.06.2020 16:23

Світосприйняття дитини її внутрішнє середовище та комфортне пристосування до світу починається з родинних відносин. Ніякі суспільні форми виховання не можуть зрівнятися з сім'єю.
           З метою збереження біологічної родини, створення належних умов для повноцінного виховання та утримання дітей, їх фізичного і розумового розвитку, поліпшення існуючих та вишукання нових форм соціальної підтримки дітей, службою у справах дітей спільно з інспектором ювенальної превенції Мангушського ВП Центрального ВП ГУНП в Донецькій області та сімейним лікарем ЦПМСД,   10 червня 2020 року було відвіданно родину, яка перебуває в складних життєвих обставинах.

За результатами виїзду були складені відповідні акти обстеження житлово-побутових умов проживання дітей. З батьками проведені профілактичні бесіди, попереджено про наслідки неналежного догляду за дітьми, рекомендовано більш сумлінно ставитися до виконання свої батьківські обов’язки.