Як жителям Донеччини не переплачувати за електроенергіювлітку?

Дата: 10.06.2020 13:10

Стовпчики термометрів сягнули 30-33 градусів. Як зменшити споживання та заощадити на сплаті рахунків влітку, розповідає постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO.

Змініть побутові звички:

• щільно зачиняйте вікна та двері, коли працює кондиціонер. Не забувайте його регулярно очищувати та заправляти охолоджувачем;
  • на вікна встановіть жалюзі або світловідбиваючу плівку, що віддзеркалює близько 90 % променів;
  • вчасно розморожуйте холодильник, адже в спекотному приміщенні на його стінках швидше з’являється крига, і, відповідно, прилад споживає більше електроенергії;
  • зменшіть температуру нагріву води у бойлері;
  • вимикайте електроприлади, що не використовуються.

Використовуйте сучасні енергоефективні рішення:

• встановіть двозонний лічильник, з яким електроенергія, спожита з 23:00 до 7:00, коштує вдвічі дешевше. Його можна обрати у складі енергоефективного набору Розумний Watt;
  • замініть освітлення на енергоефективні LED-лампи, які функціонують довше, майже не нагріваються та споживають до 10 разів менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання;
  • підберіть сучасні розетки з функцією контролю енергоспоживання. З Wi-fi розетками від YASNO можна керувати роботою електроприладів через безкоштовний мобільний додаток, а також дізнаватись обсяг і вартість використаної електроенергії завдяки функції електромоніторингу.

«Енергоефективні рішення наразі доступні кожному мешканцю Донеччини. Підібрати розумні набори з двозонним лічильником, розетки, LED-освітлення можна через інтернет. Вони допомагають заощаджувати до 50 % електроенергії та швидко окупаються за рахунок її економії», – відзначив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективнінабори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.