Онлайн майстер-клас з пошуку роботи

Дата: 05.06.2020 11:29

4червня у Мангушському районному центрі зайнятості з використанням онлайн платформи Zoom пройшов вебінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи». Захід було проведено для розширення уявлень учасників про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками, попередження від шахрайства при працевлаштуванні.

Учасники заходу  отримали інформацію про різноманітні методи пошуку роботи та детально розібрали їхпереваги та недоліки.

Фахівчиня районного центру зайнятості Олена Брага ознайомила присутніх з сервісами та додатками служби зайнятості та різновидами джерел пошуку роботи. Увагу слухачів було акцентовано на сучасних онлайн джерелах, так як у період карантину саме інтернет простір є актуальним пошуковим майданчиком.

Окрему увагу було приділено питанню шахрайства при працевлаштуванні. Присутні були проінформовані про різновиди шахрайських схем аби уникнути наслідків у майбутньому.