Як дістатись на роботу за 1 грн?

Дата: 05.06.2020 10:04

Швидко дістатись на роботу, оминувши всі затори та уникнувши штовханини в громадському транспорті – можливо! Якщо ви водій електросамокату. Електропостачальник YASNO розповідає, як отримати ще більше переваг від користування цим видом транспорту та не витрачати зайвого на його зарядку.

Електросамокат – це швидкий і компактний транспортний засіб, яким зручно пересуватись по місту. Він підходить для поїздок на роботу, прогулянок, а також ним активно користуються служби доставки.

В середньому пробіг без підзарядки в електросамокатах різних моделей складає від 15 до 65 км зі швидкістю 20-35 км/год. Для повної зарядки акумулятора самоката, який може проїхати 35 км, потрібно 4 години з потужністю заряджання 280 Вт. Повний заряд батареї обійдеться менш ніж у 2 грн за тарифом для населення 1,68 грн/кВт?год, або менше 1 грн за тарифом 0,9 грн/кВт?год. Це у рази дешевше, ніж проїхатися маршруткою чи трамваєм.

Заряджати електросамокат можна ще дешевше: за наявності двозонного лічильника електроенергія для населення коштує на 50 % менше з 23:00 до 7:00. Найпростіше встановити двозонний лічильник у складі енергоефективного набору Розумний Watt разом з послугою заміни «під ключ». До набору також входять «розумна» розетка з таймером та LED-лампи. «Розумна» розетка дозволяє налаштувати заряджання самокату лише у потрібний час, наприклад, вночі, коли тариф на електроенергію нижчий.

«З енергоефективним набором дешевшою стане і робота інших приладів – холодильника, бойлера, кондиціонера, мультиварки, ноутбуків та смартфонів, які також працюють або заряджаються вночі. До 8 червня отримати Розумний Watt можна зі знижкою 15 %», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області