Засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби

Дата: 05.06.2020 08:36

04 червня 2020 року відбулось засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби. Його очолив заступник голови райдержадміністрації, голова районної комісії з питань проходження альтернативної (невійськової) служби Агурбаш Михайло Станіславович. На порядок денний було винесено питання про розгляд заяви  від громадянина, щодо проходження альтернативної (невійськової) служби відповідно до релігійних переконань.

Відповідно до інформації Першотравневого районного військового комісаріату, громадянин який звернувся з заявою щодо проходження альтернативної (невійськової) служби районною військово-лікарською комісією  визнаний непридатним до служби та йому надана відстрочка до наступного року. У зв’язку з цим, рішення про направлення на проходження альтернативної (невійськової) служби буде прийнято у разі придатності заявника до служби.