Мережа YASNO E-mobility зросла у два рази

Дата: 04.06.2020 10:10

За два роки YASNO E-mobility* збільшилась до 23 швидкісних зарядних станцій для електромобілів в Києві та на трасах у Львів, Одесу, Полтаву. У мережі понад 80 тис. разів зарядилися 5 тис. зареєстрованих клієнтів. Головною перевагою мережі, крім надійності та європейської якості, є можливість швидкої підзарядки – в середньому  12 хвилин та партнерські стосунки з власниками домашніх зарядних пристроїв.

Перші 10 швидкісних станцій YASNO стали доступні електромобілістам в червні 2018 року на паркінгах найбільших торгових та бізнес-центрів Києва. Тепер у столиці та на основних шляхах країни діють 23 зарядки YASNO потужністю 50 кВт від європейського виробника АВВ. Середня відстань між станціями на трасах становить 100-150 км. Інвестиції постачальника електричної енергії та енергоефективних рішень YASNO у розвиток електромобільної інфраструктури України перевищили 30 млн грн.

Мультиформатні станції здатні забезпечити одночасну зарядку відразу двох електромобілів будь-якої марки (безпосередньо або через адаптер). Знайти вільну зарядку в столиці чи на трасі, як і розрахуватися за послугу можна через спеціальний додаток у мобільному телефоні.

У листопаді 2019 року YASNO розширив перелік пропозицій для автомобілістів. Крім швидкої підзарядки власники електромобілів отримали можливість придбати станції для домашнього та корпоративного використання і при бажанні отримувати додатковий дохід. Зарядне обладнання, що пропонує YASNO E-mobility, вироблено у відповідності з європейськими стандартами якості. Можуть підключитися до мережі і власники діючих автозарядок інших виробників: додати свій пристрій на карту, заряджати клієнтів і отримувати дохід.

«За два роки кількість електромобілів в Україні зросла у 3 рази. Ми підтримуємо цей тренд, розвиваючи інфраструктуру автозарядок. YASNO піклується про зручність та економію часу на підзарядку електрокарів, а також розширює можливості подорожей по країні.

Крім цього ми розробили екосистему «зелених» продуктів та послуг. Наприклад, двузонний лічильник з енергоефективних наборів YASNO Smart дозволить заряджати електрокар в 2 рази дешевше за «нічним» тарифом. Дахові сонячні електростанції YASNO Efficiency з установкою «під ключ» забезпечать електроавто екологічно чистою енергією та будуть приносити дохід сім'ї завдяки «зеленому тарифу». Системи зберігання енергії допоможуть накопичити сонячну або дешеву «нічну» електроенергію на 1-2 тижні для повної автономії будинку», – розповів Олександр Онищенко, директор з розвитку YASNO.У планах компанії продовжити розширення мережі додаткових послуг і сервісів.

YASNO E-mobility* — до листопада 2019 року мережа працювала під ім'ям STRUM.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективнінабори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.