Центр надання адміністративних послуг в Мангушському районі доводить до відома суб’єктів підприємницької діяльності

Дата: 03.06.2020 11:34

Центр надання адміністративних послуг  в Мангушському районі доводить до відома суб’єктів підприємницької діяльності, що з 1 червня 2020 року оновлено форми заяв у сфері  державної реєстрації юридичних осіб,  фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.  Важливо, що замість 24 –х форм заяв тепер буде використовуватися лише дев’ять  – вони  згруповані переважно за  видом особи, щодо якої проводяться реєстраційні дії. Відтепер, незалежно від дій, які необхідно провести, наприклад, щодо фізичної особи – підприємця (реєстрація, зміни відомостей чи припинення), завжди подається одна затверджена форма заяви.  Ознайомитися із зразками заповнення та завантажити форми заяв можливо  на сайті Міністерства юстиції України у рубриці «Форми заяв у сфері державної реєстрації».