A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Карантин не перешкода працевлаштуванню

Дата: 03.06.2020 09:34
Кількість переглядів: 95

 

 

Завдяки активному використанню дистанційних форм роботи протягом дії карантину за направленням Мангушського районного центру зайнятості були працевлаштовані 102 безробітних. Ще  74 -  взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

2 червня в  районному центрі зайнятості був проведений семінар з  техніки пошуку роботи «Підготовка до співбесіди з роботодавцем»  із використанням  сервісу "Zoom".  За допомогою фахівчині центру зайнятості під час інтернет комунікації учасники мали можливість ознайомитись із загальноприйнятими правилами ділового спілкування, отримати знання,  які забезпечать ефективну підготовку до співбесіди з роботодавцем.

«Співбесіда  з роботодавцем – заключний і дуже важливий етап пошуку роботи. Часто успіх  залежить  від уміння показати  себе з кращого боку, справити гарне враження, переконати роботодавця  що ви - саме та людина, яка йому потрібна»,- підкреслила профконсультант  Ірина Соловйова , розпочинаючи онлайн спілкування.  

Учасники  отримали інформацію про сучасний варіант співбесіди при прийомі на роботу,  який став особливо актуальним під час карантину. Це  онлайн-співбесіда з роботодавцем. Фахівчиня центру зайнятості зауважила, що у такої співбесіди є свої переваги , свої нюанси і тонкощі, які потрібно врахувати задля досягнення успішного  результата -працевлаштування

 

Директорка                                                    Н.Тєрьошкіна


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора