Міжнародний день захисту дітей – разом зі службою зайнятості

Дата: 01.06.2020 14:39

Сучасне середовище вимагає сучасного підходу у відносинах з молодшими поколіннями. Діти – це не майбутнє, а сучасне нашої країни! Тож і спілкування з ними має бути сучасним.

1 червня, в рамках проведення профорієнтаційних заходів до Міжнародного дня захисту дітей, фахівці Мангушського районного центру зайнятості запустили інформаційно-мотиваційний челендж «Рушничок». Метою челенджу було виявити рівень обізнаності школярів щодо переліку професій, їх змісту та шляхів оволодіння ними, підтримати розвиток творчості серед учнівської молоді. Челендж — виклик самому собі, це можливість покращити самооцінку та перевірити свої здібності. Рушник – елемент ідентифікації, унікальний український оберіг, символ шляху та самого життя. Відтак, поєднавши минуле та сучасне, співробітники центру зайнятості запропонували дітям проявити свою індивідуальність та розповісти про бажану професію у майбутньому.

Умовами челенджу є зробити світлину з використанням української символіки (вишиванка, рушник, віночок, прапор тощо) та предметом, який описує, розкриває суть омріяної професії. Фотокартки надсилати на електронну пошту Мангушського РЦЗ (pershotravcz@donocz.gov.ua).

У челенджі уже взяли участь креативні та активні учні початкових та середніх класів загальноосвітніх навчальних закладів с.м.т.Мангуш, проте флешмоб ще триває! Усі надіслані фото будуть оформленні у коллаж та висвітлені на сторінці фейсбук Мангушського РЦЗ та у газеті «Сельская новь».

Приєднуйтесь до нашого челенджу!!!

Провідний фахівець з питань

зайнятості                                  Олена Брага