Мангушська райдержадміністрація на чолі з головою Наталією Букрєєвою вітає з самим чудовим і добрим святом - Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 11:56

Діти - це втілення наших надій. В їх руки ми передаємо своє майбутнє, і тільки з їх допомогою ми зможемо створити гуманне, справедливе і благополучне суспільство.
Оточити наших дітей увагою, любов'ю, турботою, забезпечити їм повноцінне цікаве життя ми зможемо, лише об'єднавши зусилля сім'ї, органів влади, громадських організацій та різних установ.
Сьогоднішнє свято дитинства - ще одне нагадування нам, дорослим, про те, що проблемами нашого підростаючого покоління ми зобов'язані займатися щодня і щогодини. У цей святковий день особливі слова подяки ми говоримо батькам, бабусям і дідусям, педагогам і всім, хто вкладає сили, знання у виховання і розвиток юних громадян нашої країни, щедро даруючи їм своє душевне тепло. Щиру вдячність висловлюємо сім'ям, що оточили батьківською турботою дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Нехай наші діти ростуть здоровими і щасливими, хай благополучними будуть дорослі, всі, хто виховує і займається освітою! Хай у кожному домі в цей день звучить дитячий сміх, і сяють усмішки.
Зі святом, дорогі діти! Шановні дорослі, бережіть дітей, захищайте їх, любите і поважайте!
Щиро бажаємо всім миру, добра, благополуччя, щастя і радості.