Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2020 09:08

Щороку, 1 червня, ми відзначаємо свято – Міжнародний день захисту дітей. Щасливі діти сьогодні – це щаслива та сильна держава в майбутньому. Саме діти найбільше потребують захисту, опіки, підтримки та турботи дорослих.
             Нашим обов’язком є забезпечення гідного рівня життя дітей, їхніх прав на здоров’я, освіту, та відпочинок, а саме головне – права на родинне тепло та затишок.
             Користуючись нагодою хочемо привітати усіх дітей з цим святом та побажати бути завжди енергійними,ціленаправленими, бути гордістю для своїх рідних, близьких та для своєї Батьківщини. А усім тим, хто щоденно віддає свої сили та натхнення дітям – батькам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам прийомних сімей та батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу, працівникам соціальної сфери, медицини та освіти – міцного здоров’я, наснаги та благополуччя. Нехай радість дитячих очей буде найкращою винагородою за вашу сумлінну працю, а їхній веселий сміх завжди радує та наповнює ваше життя змістом та надає сил і впевненості в досягненні нових задумів.

З повагою,
служба у справах дітей райдержадміністрації