В Мангушському районному центрі зайнятості провели онлайн семінар для підприємців

Дата: 29.05.2020 10:34

Під час семінару, який був проведений 28 травня в режимі ZOOM начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна   зупинилася на питаннях щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю. Як відомо, на виплати такої допомоги суб’єктам малого та середнього підприємництва Урядом було виділено приблизно 4,7 млрд грн.

«На сьогодні програма надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям з числа малого та середнього підприємництва вже працює. Кошти надаються для здійснення  виплат працівникам у разі втрати ними частини зарплати внаслідок зупинення чи скорочення діяльності підприємства внаслідок карантину. Програма діє в період карантину та протягом 90 днів після його закінчення. Розмір виплат встановлюється за кожну годину скорочення робочого часу із розрахунку двох третин тарифної ставки/окладу, але він не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати (4723 грн.) .

В ході онлайн спілкування учасники заходу поділились  корисними посиланнями, порадами  та новинами для підприємців.