Онлайн майстер-клас з пошуку роботи

Дата: 27.05.2020 15:15

27 травня у Мангушськомурайонному центрі зайнятості з використанням онлайн платформи Zoomпройшов вебінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи». Захід було проведено для розширення уявлень учасників про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками, попередження від шахрайства при працевлаштуванні.

Фахівчиня районного центру зайнятості Олена Брага почала розкриття теми вебінару  з наголошення про важливість планування пошуку роботи. Вона ознайомила присутніх з сервісами та додатками служби зайнятості та різновидами джерел пошуку омріяної вакансії.Увагу слухачів було акцентовано на сучасних онлайн джерелах, так як у період карантину саме інтернет простір є найбезпечнішим та актуальним пошуковим майданчиком.

У ході дистанційного спілкування було обговорено різноманітні методи пошуку роботи та детально розібрано їхні переваги та недоліки. Окрему увагу було приділено питанню шахрайства при працевлаштуванні. Інформаційна обізнаність громадян у цьому питанні допоможе надалі уникнути або мінімізувати сумні наслідки.

Провідна фахівчиня

з питань зайнятості

Мангушського РЦЗ                                                                                                         Олена Брага