Працевлаштування в режимі «онлайн»

Дата: 27.05.2020 10:16

26 травня Мангушським районним центром зайнятості був проведений онлайн міні-ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості. Учасниками ярмарку стали представники чотирьох роботодавців. Вони представили вакансії: товарознавець, продавець-консультант, головний інженер, тракторист-машиніст сільськогосподарського  виробництва.

В ході міні-ярмарку представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали їх умовами праці, соціальними пільгами і гарантували достойний рівень заробітної плати. Фахівцями центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися в режимі "онлайн".

Загалом в ярмарку взяли участь п’ять безробітних, яких було направлено на працевлаштування.