Управління соціального захисту населення Мангушської районної державної адміністрації інформує:

Дата: 26.05.2020 15:49

НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ДЕРЖАВНІ СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ ПЕРЕПРИЗНАЧЕНІ АВТОМАТИЧНО!

У зв’язку з продовженням карантину пов’язаного з коронавірусною інфекцією COVID-19, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій  у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», управлінням соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації здійснено автоматичне продовження строку виплати до 01.07.2020, у раніше призначених розмірах, деяких видів державної соціальної допомоги, а саме:

- малозабезпеченим сім'ям;

- на дітей одиноким матерям;

- на дітей, над якими встановлено опіку та піклування;

- особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

- внутрішньо переміщеним особам на проживання;

- особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

- особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію;

- особам, які не набули права на пенсію.

Звертаємо увагу, що після офіційного завершення терміну дії карантину або обмежувальних заходів громадянам необхідно надати до управління соціального захисту населення заяву та пакет документів для здійснення перерахунку розміру державної допомоги та подальшого її призначення.