В центрі уваги – зайнятість населення Мангушського району

Дата: 22.05.2020 10:54

21 травня   відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.  Засідання проходило   за участю заступника  голови райдержадміністрації Михайла Агурбаш,   начальників структурних підрозділів райдержадміністрації,  керівників підприємств, установ, організацій  району.

Питання  зайнятості  населення, шляхи збереження існуючих робочих місць висвітила  директор Мангушського районного центру Надія Тєрьошкіна. Вона  акцентувала увагу  на  програмі допомоги по частковому безробіттю для  фінансової підтримки малого та середнього  бізнесу на період карантину.  В ході роботи комісії обговорювались шляхи покращення взаємовигідної співпраці. Зокрема, проведення спільних заходів з роботодавцями та легалізація зайнятості.