Проведення Координаційної ради у справах дітей

Дата: 21.05.2020 17:00

21 травня 2020  відбулось чергове засідання Координаційної ради у справах дітей Мангушської райдержадміністрації. Засідання проводив голова Координаційної ради, заступник голови Мангушської райдержадміністрації – Агурбаш Михайло Станіславович.

На порядку денному постали важливі питання:

• Про проведення операції «Літо 2020» на території Мангушського району.
  • Організація змістового дозвілля дітей, залучення їх до занять у позашкільних закладах, спортивних секціях тощо.
  • Про взаємодію в роботі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служб у справах дітей в частині забезпечення найкращих інтересів дитини, соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З зазначених питань присутні заслухали змістовні доповіді  головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації - Білої В.О.,               т.в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації - Антоненко О.Б., директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - Чіпчевої А.О.

Після активного обговорення були прийняті відповідні рішення, з урахуванням актуальних на сьогодні проблем у частині зайнятості дітей, організації їх навчання та дозвілля, соціального захисту. Окремо було наголошено на необхідності  профілактичної роботи серед дитячого населення.