Якісний соціальний супровід родини – запорука збереження родини для дитини

Дата: 21.05.2020 16:52

21 травня 2020 року працівники служби у справах дітей прийняли участь в онлайн – семінарі, організованому  Донецьким регіональним офісом Програми “U-LEAD  з Європою”  на тему “Сімейна орієнтована соціальна робота, захист дитини та міжвідомча взаємодія”.

Основною метою семінару було підвищення професійної компетентності  керівників структурних підрозділів ОТГ щодо здійснення орієнтованої соціальної роботи, спрямованої на раннє виявлення, захист дитини та ефективну міжвідомчу взаємодію в найкращих інтересах.

В ході семінару були озвучені питання:

- визначити зміст базових понять семінару: “права та потреби дитини”, “забезпечення найкращих інтересів дитини”, “сімейно орієнтована соціальна робота”, “складні життєві обставини”, “ведення випадку”, “міжвідомча взаємодія” та “міждисциплінарна команда”;

- окреслити повноваження та відповідальність органу опіки та піклування в процесі прийняття рішень в найкращих інтересах дитини;

- розглянути повноваження та функції суб’єктів в процесі виявлення вразливих дітей і сімей, організації та надання їм допомоги;

- розглянути алгоритм дій у разі екстреного випадку;

- ознайомити з особливостями роботи міждисциплінарної команди в процесі ведення випадку та прийняття рішень в найкращих інтересах дитини.

Семінар було підсумовано словами Генрі Форда

Збиратися разом – це початок,

Триматися разом – це процес,

Працювати разом – це успіх.