До уваги представників ЗМІ!

Дата: 21.05.2020 11:55

21 травня 2020 року о 14 годині в Донецькій ОДА за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, 3-й поверх, зала засідань, відбудеться брифінг голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка, заступника начальника управління-начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександра Педенка та директора департаменту розвитку базових галузей промисловості ОДА Артема Литвинова.

Окрім цього, для представників ЗМІ, які не матимуть можливість взяти участь у брифінгу, буде забезпечено пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка у соціальній мережі Фейсбук, на сторінці прес-служби облдержадміністрації та офіційному вебсайті Донецької ОДА.

Просимо пройти акредитацію до 12:00 21 травня за телефоном 095 838 19 61, контактна особа – Світлана Петряєва.