Орієнтуємо на службу в Збройних Силах України

Дата: 20.05.2020 15:34

20 травня  Мангушським районним центром зайнятості та Першотравневим районним військовим комісаріатом  за допомогою Skype-зв’язку було проведено семінар: «Військова служба за контрактом -  впевнене майбутнє», спрямований на підбір кандидатів серед незайнятого населення для проходження військової служби за контрактом, в якому взяли участь 10 безробітних, перебуваючих  на обліку в  районному центрі зайнятості.

Захід проводився в рамках виконання спільної угоди про співпрацю між Мангушським районним центром зайнятості та Першотравневим районним військовим комісаріатом. В інтернет-комунікації  взяв  участь старший офіцер відділення комплектування Єгор Болотов.

Фахівчиня   районного центру зайнятості  Ірина Соловйова проінформувала учасників про стан ринку праці в районі, зазначивши, що служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних, оскільки  в військових частинах є потреба  в водіях, артилеристах, танкістах, кухарях, діловодах та інших військових спеціальностях, забезпечено високий рівень заробітної плати.

Представник районного військового комісаріату Єгор Болотов  надав інформацію про умови прийняття на військову службу за контрактом у Збройні Сили України, оплату праці, додаткові грошові виплати і винагороди, щорічні і додаткові відпустки, соціальні гарантії та визначені чинним законодавством пільги та компенсації. Торкнувся і можливості вступу до вищих навчальних закладів  Міністерства оборони та військових навчальних підрозділів під час служби.

В умовах коронавірусної турбулентності такі заходи будуть продовжуватись, оскільки військова служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування та відстояти право українського народу на свободу та незалежність.

Директор районного

центру зайнятості                                                Надія Тєрьошкіна