Засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 20.05.2020 15:24

20 травня голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Володимира Топузова, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

На розгляд засідання колегії райдержадміністрації винесено наступні питання:

1. Про підсумки роботи підприємств житлово – комунального господарства в зимових умовах 2019 – 2020 років і завдання на період підготовки до роботи взимку 2020– 2021 років.

2. Про підготовку місць масового відпочинку до початку літнього оздоровчого сезону на території Мангушського району у 2020 році.

Після розгляду та обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями. На питання, які виникали під час проведення засідання, надані роз'яснення. Окремі питання взяті на контроль.