Інвестиційна програма у сфері теплопостачання

Дата: 20.05.2020 08:43

З метою підвищення ефективності виробництва та транспортування теплової енергії, зниження споживання енергоресурсів, оптимізації технологічних витрат та втрат теплової енергії та покращення якості надаваємих послуг, фахівцями обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» було розроблено інвестиційну програму у сфері теплопостачання на період 2020 – 2021 рр. Програма розроблена відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 14.12.2012 №630 (зі змінами).

Оприлюднення програми здійснюється з метою отримання пропозицій до заходів з боку споживачів послуг, що надає підприємство.З проектом програми ви можете ознайомитись на офіційному сайті ОКП «Донецьктеплокомуненерго» http://www.kpdtke.com.ua/

Шановні споживачі, Ваші пропозиції, щодо заходів інвестиційної програми ОКП «Донецьктеплокомуненерго», приймаються в строк до 01червня 2020 року за адресою: 85114, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Ємельянова, буд. 69, або на електронну адресу підприємства:postmaster@kpdtke.com.ua.