Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Дата: 19.05.2020 16:44

19 травня під головуванням  голови Мангушської райдержадміністрації  Наталії Букрєєвої відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії виносилось ряд питань, зокрема про доцільність позбавлення громадянки батьківських прав відносно її дитини, про стан виконання батьківських обов’язків  щодо двох малолітніх дітей, про взяття на облік служби у справах дітей двох дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, питання про надання згоди громадянки на укладення договору про поділ майна після смерті чоловіка  від імені дітей, а також комісія затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби та персональний склад міждисциплінарної команди та інші. Загалом було розглянуто дев’ять питань.

При винесенні рішення головуюча комісії наголосила на необхідності забезпечення права кожної дитини мати родину та пріоритетність на виховання  її в сім’ї.

З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.