Управління соціального захисту населення Мангушської районної державної адміністрації інформує:

Дата: 19.05.2020 14:19

Відповідно до  „Програми соціального захисту учасників бойових дій-учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, громадян, постраждалих внаслідок ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, учасників бойових дій, воїнів-інтернаціоналістів на 2020 - 2021 роки”, затвердженої рішенням Мангушської районної ради від 13.12.2019 № 7/45-824 за рахунок коштів районного бюджету 14 травня 2020 року виплачена матеріальна допомога тяжкохворим (17осіб) та онкохворим (6 осіб) особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у розмірі 1000 грн. на кожну особу на суму 23,0 тис. грн.