Фонд соціального страхування України інформує

Дата: 19.05.2020 14:18

Фонд соціального страхування України опікується понад 12 мільйонами працюючих українців.

Чи надає ФССУ допомогу в разі усиновлення дитини?

? Стати батьками – відповідальний та важливий крок. Фонд соціального страхування України фінансує допомогу по вагітності та пологах незалежно від того, народився малюк у сім’ї, чи дитину прийняли до родини.

? Фонд виплачує допомогу для кожної застрахованої особи, яка усиновила дитину протягом двох місяців з дня її народження, зазначеного у свідоцтві про народження.

? Період, за який нараховується виплата, складає 56 календарних днів з дня усиновлення, або 70 календарних днів у разі одночасного усиновлення двох і більше дітей, і 90 календарних днів – для жінок, віднесених до 1–3 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

? Розмір допомоги обчислюється за загальними правилами – він становить 100% середнього доходу за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах.

Бережіть себе, близьких і оточуючих!

Оперативна інформація щодо дат і сум здійснення Фондом фінансування лікарняних і декретних на телеграм-каналі ФССУ: t.me/socialfund