ОТРИМАННЯ ПЕНСІЙНИХ ПОСЛУГ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Дата: 18.05.2020 16:49

У зв’язку із обмежувальними заходами, прийнятими Урядом України для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19   та запровадженням  карантину, Мангушське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє про можливість вирішити більшість питань без особистих візитів. Це можна зробити за допомогою онлайн-сервісів Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: https://www.portal.pfu.gov.ua:

• подати заяву на призначення (перерахунок) пенсії в «один дотик»,
  • перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);
  • отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (ОК-5, ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, набутий страховий стаж, інше);
  • провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;
  • подати анкету застрахованої особи для внесення/зміни/ уточнення даних в Реєстрі застрахованих осіб;
  • подати звернення;
  • активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії, сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Шановна молодь! Звертаємось до Вас з проханням допомогти своїм рідним та близьким, вашим бабусям, дідусям, батькам зареєструватися на Веб-порталі та скористатися електронними послугами Пенсійного фонду України не виходячи з дому.

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Мангушського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області за номером:

(06297) 2-39-39 – смт.Мангуш,

(06246) 2-14-73 – смт.Нікольське,

або звернутись засобом скайп-зв`язку за адресою:

pfu05465 – смт.Мангуш,

0508pfu – смт.Нікольське.