Проведення чергового рейду «Сім’я» на території району

Дата: 18.05.2020 14:53

18.05.2020 року з метою забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, працівниками служби у справах дітей спільно з ст. інспектором ювенальної превенції та фахівцем районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було проведено черговий рейд «Сім’я» на території Урзуфської сільської ради.

Під час рейду обстежено умови проживання двох сімей, діти, яких знаходяться на обліку, як такі, що перебувають в складних життєвих обставинах та складено відповідні акти обстеження матеріально-побутових умов проживання.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення асоціальної поведінки, залишення дітей без нагляду, проведено інформаційну роботу щодо збереження життя і здоров’я дітей, попередження їх травмування та нещасних випадків, а також надано практичні рекомендації щодо убезпечення себе від зараження коронавірусом та необхідність дотримування правил карантину.

Батьків попереджено про наслідки неналежного догляду за дітьми, рекомендовано більш сумлінно виконувати свої батьківські обов’язки.