Профінформаціні онлайн заходи для молоді та батьків

Дата: 15.05.2020 11:51

З метою виявлення потреб школярів щодо професійного майбутнього, 14 травня в Мангушському центрі зайнятості відбувся профінформаційний захід для батьків з використанням онлайн ресурсів.

Успіх людини на ринку праці залежить від вибору нею професії, яка розкриває для кожного з нас шляхи самовдосконалення, надає можливість всебічного розвитку та сприяє здійсненню життєвих планів. Вибір майбутньої професії є одним з найважливіших рішень у житті людини. Щоб не помилитися при виборі, ми радимося з батьками, знайомими, друзями, вчителями.

Фахівчиня центру зайнятості Ірина Соловйова підкреслила: «Батьки зобов’язані допомогти своїм дітям у виборі професії, прислухатись до їхніх побажань та корегувати їх вподобання відповідно до розвитку психофізіологічних якостей, не нав’язуючи своїх побажань та невтілених мрій.»

В процесі дистанційного спілкування батьки мали можливість ознайомитися з актуальними професіями на ринку праці, послугами, що надаються службою центру зайнятості, розширили уявлення про процес вибору професії.

Всі бажаючі отримали індивідуальні онлайн консультації щодо професійного самовизначення дитини, розвитку здібностей, навичок та ознайомились з можливістю проходження дистанційного тестування на веб-базованій платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».