A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Волновасько-Мангушське управління: Податківці перейшли на дистанційну модель спілкування

Дата: 14.05.2020 16:41
Кількість переглядів: 54

Skype-консультації – новий формат діалогу. Сучасні, зручні, швидкі  – саме такі нові форми взаємодії податківців з платниками. В період карантинних обмежень такий формат спілкування дозволяє ефективно комунікувати з суб’єктами господарювання та громадянами.

Фахівці Волновасько-Мангушського управління розяснили платникам податків, які виявили бажання обрати спрощену систему оподаткування, що заяву про її застосування можна подати через Електронний кабінет, а саме за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету фізична особа – підприємець має змогу направити до органу  ДПС разом із супровідним листом заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, за встановленою формою у форматі pdf.

Податківці акцентують увагу платників що, датою подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування разом із супровідним листом є дата реєстрації супровідного листа в органі ДПС. Протягом одного робочого дня після надсилання такого листа до органу ДПС автора електронного листа буде повідомлено про вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації. Інформацію щодо отримання та реєстрації листа в органі ДПС можна переглянути у вкладці «вхідні документи» меню «вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету, відправлені листи – у вкладці «Відправлені документи» меню «Вхідні/вихідні документи».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора