Видатки за лікарнянимизросли на 42 млн гривень за підсумкамиквітня

Дата: 13.05.2020 16:54

Упродовжквітня 2020 року Фонд соціальногострахуванняУкраїниприйняв до оплати заяви-розрахунки для наданнядопомог з тимчасовоївтратипрацездатності на суму 883,2 млн гривень. Це на 5%, або 42 млн гривеньбільше, ніж у квітні 2019 року.

У минуломумісяці за компенсацієювтраченогозаробітку за лікарняними листками звернулись 198 тисячзастрахованих, тобтоофіційнопрацевлаштованихосіб. Загалом вони провели на лікарняному 2,7 млн днів.

Середньоденнийрозмірдопомогивід ФССУ за цейперіодсклав 332,6 гривень.

До статистичнихданихвключені листки непрацездатності, за якимироботодавці подали відповідні заяви-розрахунки до Фонду соціальногострахуванняУкраїниупродовжквітняцього року.

Фондом забезпеченоможливістьвідслідковувати стан оплати лікарнянихлистків онлайн на телеграм-каналі ФССУ: t.me/socialfund, де в оперативному режиміоновлюєтьсяінформаціящодосум і дат фінансування. Для цьогозастраховані особи маютьдізнатись дату подачіїхроботодавцем заяви-розрахунку за їх листком непрацездатності – цеможназробитибезпосередньо на підприємстві, або у територіальномувідділені Фонду.