Працює програма надання допомоги по частковому безробіттю

Дата: 13.05.2020 13:54

Програма фінансової підтримки малого та середнього  бізнесу на період карантину почала діяти.  Про це йшлося на оперативній нараді в Мангушській районній державній адміністрації.  Засідання проходило за участю  голови районної державної адміністрації Наталії Букрєєвої та голови районної ради Володимира Топузова . В заході взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації,  керівники підприємств, установ, організацій  району.

Під час засідання, яке відбулося 13 травня, директорка Мангушського районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна   зупинилася на питаннях щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю. Як відомо, на виплати такої допомоги суб’єктам малого та середнього підприємництва Урядом було виділено приблизно 4,7 млрд грн.

«На сьогодні програма надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям з числа малого та середнього підприємництва вже працює. Кошти надаються для здійснення  виплат працівникам у разі втрати ними частини зарплати внаслідок зупинення чи скорочення діяльності підприємства внаслідок карантину. Програма діє в період карантину та протягом 30 днів після його закінчення. Розмір виплат встановлюється за кожну годину скорочення робочого часу із розрахунку двох третин тарифної ставки/окладу, але він не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати (4723 грн.) .

Н.Тєрьошкіна також звернула увагу роботодавців на те, що на офіційному сайті державної служби зайнятості  вони можуть ознайомитися з детальною інформацією та покроковою інструкцією до можливостей та порядку отримання допомоги по частковому безробіттю .