Фонд соціального страхування України інформує

Дата: 13.05.2020 09:41

У період карантину застраховані особи мають право на компенсацію втраченого заробітку від Фонду з двох додаткових страхових підстав, зокрема, у разі ізоляції від COVID-19 – ФССУ профінансує допомогу з тимчасової втрати працездатності за відповідними лікарняними листками.

Слідкувати за станом фінансування можна на телеграм-каналі: t.me/socialfund

Зазначимо, на час проведення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, відкриття листків непрацездатності може здійснюватися лікарем, що надає первинну медичну допомогу на підставі звернення та опитування хворого за допомогою засобів телефонного зв’язку або інтернет-телефонії з обов’язковим відповідним записом у медичній карті амбулаторного хворого (відповідні зміни затверджено Наказом МОЗ № 963 bit.ly/2WRWLxY).