Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Мешканців Донеччини закликали дотримуватись умов карантину

Дата: 12.05.2020 16:57
Кількість переглядів: 198

4 травня 2020 року КМУ прийняв Постанову №343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», відповідно до якої карантин продовжують до 22 травня з пом’якшенням деяких обмежень з 11 травня. 

Зокрема, дозволяється робота закладів громадського харчування на літніх майданчиках просто неба, за умови забезпечення відстані не менш ніж півтора метра, та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом без урахування дітей до 14 років. Також пом’якшення карантину стосується відвідування дитячих і спортивних майданчиків, парків та скверів, роботи салонів краси, перукарень, стоматологічних клінік. 

Знімаються також обмеження з роботи музеїв, зокрема просто неба, а також історико-культурних заповідників. Постановою дозволено роботу підприємств і установ, які забезпечують науково-тренувальний процес спортсменів національних збірних, а також діяльність психологів, адвокатів, нотаріусів, аудиторів.

Всі заклади мають здійснювати свою діяльність, дотримуючись умов карантину та здійснюючи всі протиепідемічні та санітарні заходи. 

Про те, якими будуть пом’якшення карантинних заходів у Донецькій області, сьогодні розповів на брифінгу з протидії поширенню коронавірусної інфекції в.о. директора ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Василь Гончаренко.

Він наголосив на необхідності виконання всіх рекомендації КМУ та МОЗ в умовах пом’якшення карантину. 

«Прийняті рекомендації є обов’язковими до виконання. У разі їх недотримання може збільшитись рівень захворюваності в містах та районах області. Громадяни мають розуміти, що несуть персональну відповідальність за дотримання умов карантину», - наголосив Василь Гончаренко. 

Він також наголосив, що громадянська позиції мешканців Донеччини та всіх українців має бути спрямовано на максимальну консолідацію зусиль заради збереження життя.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора