Управління соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації інформує

Дата: 12.05.2020 10:49

До уваги отримувачів державної соціальної допомоги
та житлової субсидії!

Нагадуємо, про необхідність всіх отримувачів державної соціальної допомоги та житлової субсидії повідомляти про зміни, які впливають на встановлення права та визначення розміру державних виплат.

До таких змін відносяться:

1) Заміна або отримання вперше паспорту громадянина України;
(додатково нагадуємо, що законодавством України передбачено ОБОВ’ЯЗКОВЕ отримання паспорту громадянина України дітям, які досягли 14-річного віку);

2) Заміна або отримання вперше реєстраційного номера облікової картки платника податків;

3) Зміна місця реєстрації;

4) Здійснення купівлі або набуття іншим законним способом права власності на житлові приміщення, земельні ділянки, транспортні засоби (зокрема, на суму, яка перевищує 50 тисяч гривень, - для одержувачів житлової субсидії);

5) Зміни у складі домогосподарства;

6) Зміни у сімейному становищі (одруження або розірвання шлюбу);

7) Працевлаштування (або вихід на роботу до моменту завершення відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку), вихід на пенсію, звільнення з роботи, отримання статусу безробітної особи у зв’язку із взяттям на облік у центрі зайнятості.

Пам’ятайте, що вчасне повідомлення про зміни допоможе уникнути проблем у подальшому отриманні державних виплат.
Усі незаконно отримані кошти державної допомоги вам доведеться відшкодовувати в повному обсязі.