Дата: 12.05.2020 10:48

Управління соціального захисту населення Мангушської районної державної адміністрації інформує:

відповідно до розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 17.04.2020 № 400/5-20 «Про затвердження Порядку використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад на забезпечення виплати матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської  катастрофи у 2020 році» у травні 2020 року проведена виплата матеріальної допомоги до 34-х роковин Чорнобильської катастрофи у розмірі 750,00 грн. наступним категоріям громадян:

• учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,

категорія 1;

• потерпілим від Чорнобильської катастрофи, категорія 1.