Дата: 07.05.2020 14:15

ЦНАП в Мангушському районі доводить до відома представників громадських формувань, що райдержадміністрацією підписано Угоду про співробітництво зі Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Харків). На виконання зазначеної Угоди, з травня поточного року в адмінцентрі поновлено прийом документів для здійснення реєстраційних дій з питань державної реєстрації громадських об’єднань.

07.05.2020  адміністратори ЦНАПу прийняли участь в вебінарі відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Донецькій області Управління державної реєстрації. Під час вебінару вирішено організаційні питання співпраці та  обговорено зміни до чинного законодавства в цій сфері.